
-10%







Кухонний дерев'яний табурет для кухні Стілець із натурального дерева Табурета кухонна маленька Мілан Сірий
- В наявності
+380 (97) 771-20-31
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 12:30 - 13:30 Вівторок 09:00 - 17:00 12:30 - 13:30 Середа 09:00 - 17:00 12:30 - 13:30 Четвер 09:00 - 17:00 12:30 - 13:30 Пʼятниця 09:00 - 17:00 12:30 - 13:30 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Черкаси
- +380 (97) 771-20-31Любоввул. Благовісна, 184, Черкаси, УкраїнаFacebookwww.facebook.com/people/Витрина-Виктория/100012628091919
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний дерев'яний табурет, виготовлений із натурального дерева, стане функціональним та стильним доповненням для вашої кухні. Компактний розмір робить його ідеальним для невеликих простір, а натуральний матеріал забезпечує довговічність. Міцна табуретка витримує навантаження, що робить цей маленький стілець максимально функціональним.
- Сидіння: 32х32см
- Висота: 50см (інші розміри запитуйте у менеджера)
- Матеріал: натуральне дерево вільха
- Фарбування: ЕКО фарбами
- Колір: в асортименті
- Навантаження: міцний та надійний стілець витримує вагу до 150кг.
- Строки виконання: в залежності від завантаження виробництва від 3 до 10 днів
- Доставка: Нова пошта, Розетка, Укрпошта, Делівери, САТ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Студія дерева "Вільха" |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Фарба |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Сірий |
| Підніжка | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина табуретки | 320 мм |
| Висота табуретки | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |


